Garažas 4 x 6

pigus mūryto garažo pakaitalas, kurio visa konstrukcija yra 30 cm aukštesnė. Pakeliami vartai yra puikus sprendimas, jeigu garažui pastatyti yra skirta ribota erdvė.

Matmenys: 4m x 6m

Matmenys:
- plotis 4 m (3,96 m)
- ilgis 6 m (5,96 m)
- plokštuminiai vartai (aukštis 2m)
- įvažiavimo aukštis 1,95 m
- vartų plotis 3 m
- bendras priekio aukštis 2,43 m
- garažo galo aukštis 2,20 m
- durys (pl. 90cm)
- trapecinė akrilinė skarda I rūšis
- konstrukcija nudažyta gruntiniais dažais

Medžiagų specifikacija:
Stogas - suręstas iš šaltojo lenkimo būdu formuojamų C profiliuočių, padengtų pirmosios klasės akriline trapecine skarda T-14. Trapecinė skarda tvirtinama „farmer“ tipo skardos varžtais.
Vartai - aukštyn slenkantys su dvipuse spyruoklių sistema, kuri palengvina vartų kilnojimą. Viršutinis skardos įstatas saugo, kad pro vartus į garažo vidų nepatektų lietaus.
Garažo sienos - pagamintos iš šaltojo lenkimo būdu formuojamų kampainių, sutvirtintų horizontaliu skersiniu. Trapecinė skarda T-7 prie garažo konstrukcijos tvirtinama aliuminio kniedėmis.

Grafito RAL 7016 spalvos garažas. Kampainiai padengti rudos spalvos gruntiniu laku. Vartai įrengti dešinėje pusėje, yra galimybė nemokamai pakeisti vartų padėtį – įrengti per garažo vidurį arba iš kairės pusės.

Taip pat siūlome netipinių dydžių garažus. Yra galimybė elementus nudažyti kitomis spalvomis, prieinamos spalvos (spustelėkite!) Garaż tego typu jest bardzo funkcjonalny i estetyczne.

Papildomi priedai (mokamai):
- vyriai
- stogas su nuolydžiu: į priekį, į kairę, į dešinę arba dvišlatis
- dvivėriai vartai
- papildomos mažos durys
- langų angos pagal išmatavimus
- cinkuota skarda
- galimybė pakeisti garažo matmenis: plotis, ilgis, aukštis
- ankeravimas į pagrindą

Ieškote kito dydžio ? Kviečiame susipažinti su mūsų garažų kainoraščiu.